Вітаємо з професійним святом!

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом — Днем працівників освіти! Ми живемо у час стрімких змін, але при цьому завжди залишається незмінною велика роль Вчителя, наставника та керівника. Професіоналізм, творчість, чуйне ставлення до дітей завжди будуть відрізняти Вас — представників славної професії! Ви присвятили своє життя благородній справі — навчанню та вихованню підростаючого покоління. Для кожного із нас учитель - близька і дорога людина. Усі ми, учні: хто зараз, хто в минулому, а хто й назавжди; щиро шануємо і любимо своїх вчителів. Кожен з нас береже у серці пам’ять про тих, хто вчив думати та розуміти, не здаватися перед труднощами, відрізняти добро від зла, вірити у себе. Бажаємо Вам постійного творчого натхнення, міцного здоров’я, благополуччя, щастя і нових досягнень у професії! Низький Вам уклін, шановні освітяни,  за терпіння та вірність покликанню!

Представники програми U-LEAD з Європою  надали допомогу у створенні ЦНАПу

Представники програми U-LEAD з Європою надали допомогу у створенні ЦНАПу

2 жовтня представники програми  U-LEAD з Європою відвідали Лип'янську  ОТГ, щоб надати допомогу у створенні Центру надання адміністративних послуг. Координатор програми разом зі спеціалістами оглянули приміщення, в якому планується розмістити  ЦНАП, поінформували про кількість стаціонарних та віддалених робочих місць, яка матиме змогу якісно обслуговувати наявне населення, дали поради щодо просторового планування та необхідного обладнання.

Увага! Зміна рахунків!

Лип’янська сільська рада повідомляє, що з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до стандарту IBAN.

Новий навчальний рік стартував у закладах освіти громади

Натішившись таким швидкоплинним літом, шкільна родина громади впевнено розпочала новий 2019-2020 навчальний рік. Цьогоріч поріг школи переступило 12 першокласників – по 6 у Лип’янській та Нечаєвській школах. Для підготовки закладів освіти громади було додатково спрямовано 63 тис. грн.. з місцевого бюджету (33 тис. грн. на ремонт стелі у шкільній їдальні Лип’янської ЗОШ, 15 тис.грн на додаткове облаштування освітнього простору 1 класу НУШ цього ж закладу та 15 тис.грн на придбання телевізора для 1 класу Нечаєвського НВК). Не стояли осторонь і постійні спонсори – ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» придбало диванчик та телевізор для першокласників Лип’янської школи, а також посприяло  в організації безкоштовного харчування, яким цього року будуть охоплені усі учні закладу.

До кінця року Лип'янська ОТГ матиме інвестиційний паспорт

Завдяки  відбору до участі у проекті «Підтримка взаємодії об’єднаних територіальних громад з бізнесом», Лип'янська громада увійшла до 7 громад Черкащини, що матимуть інвестиційні паспорти (разом з Балаклеївською, Березняківською, Бобрицькою, Ладиженською, Медведівською та Михайлівською громадами).

Першу річницю відзначили в Лип’янській ОТГ

23 серпня у Лип’янській громаді відзначили першу річницю створення. Розпочались святкові заходи з урочистого богослужіння за мир та добробут громади та України у храмі Іоанна Богослова, продовжилась програма дитячим велопробігом селами Маслове, Нечаєве, фінішем якого стала урочиста хода з прапором у адмінцентрі громади - селі Лип’янка.

Методична допомога з юридичних питань для молодих громад

21 серпня 2019 року  Лип'янську ОТГ відвідала радник з юридичних питань  Центру розвитку місцевого самоврядування  Юлія Поліщук. Під час зустрічі з головою Сергієм Іщенком та юристом Миколою Швецем було обговорено ряд важливих питань щодо земельного законодавства, повноважень громад у сферах освіти та інфраструктури. Пані Юлія надала методичні поради  та консультації для вирішення нагальних питань громади.

Контроль за виконанням - запорука якості

Постійний контроль за якістю виконання ремонтних робіт на дорогах місцевого значення проводять на обласному, районному рівнях та в ОТГ. Це – основна вимога до замовників та виконавців робіт. Нещодавно в    с. Лип’янка було  проведено поточний ремонт на місцевій дорозі О242005 (Т-24-01) по вул.. Молодіжна та частини підйому до с.Межигірка.   Адміністрація Лип’янської ОТГ  дякує  Службі місцевих автомобільних доріг, зокрема  директору Франчуку Ігорю Івановичу,  за відповідальний підхід до роботи та якісний результат.

Лип'янська ОТГ увійшла до 150 громад з усієї України, що  отримають  допомогу у створенні належних ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

Лип'янська ОТГ увійшла до 150 громад з усієї України, що отримають допомогу у створенні належних ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

У квітні 2019 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила четвертий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства соціальної політики України, проаналізувала 179 заявок з 24 областей України та відібрала 150, серед яких і Липянська ОТГ,  для подальшого аналізу спроможності громад та розробки технічних завдань для створення чи модернізації ЦНАП.