Завдяки  відбору до участі у проекті «Підтримка взаємодії об’єднаних територіальних громад з бізнесом», Лип'янська громада увійшла до 7 громад Черкащини, що матимуть інвестиційні паспорти (разом з Балаклеївською, Березняківською, Бобрицькою, Ладиженською, Медведівською та Михайлівською громадами).

В рамках реалізації проекту 28 серпня відбулась зустріч  старшого аналітика компанії Civitta Сергія Корнилюка з  депутатським корпусом для визначення подальшої співпраці.

Також  ході зустрічі  зазначено, що реалізація такого проекту була б перспективною також у плані обміну напрацюваннями, досвідом та успішними практиками між громадами, що стимулювало б до підвищення інвестиційних можливостей інших громад Черкащини.