Лип’янська громада

Черкаська область, Звенигородський район

Лип'янська ОТГ увійшла до 150 громад з усієї України, що отримають допомогу у створенні належних ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 30.07.2019 11:03
Кількість переглядів: 907

У квітні 2019 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила четвертий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства соціальної політики України, проаналізувала 179 заявок з 24 областей України та відібрала 150, серед яких і Липянська ОТГ,  для подальшого аналізу спроможності громад та розробки технічних завдань для створення чи модернізації ЦНАП.

Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візитів до кожної громади. Метою візитів є детальне оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації та створення ЦНАП. 

З 1 серпня 2019 року з кожною громадою будуть контактувати та відвідають уповноважені спеціалісти Програми. Протягом серпня-грудня 2019 року для спроможних громад будуть розроблені технічні завдання для створення чи модернізації ЦНАП.

За матеріалами сайту "Децентралізація": (https://decentralization.gov.ua/news/11355)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора