На зображенні може бути: 1 особа

Слава герою! Співчуття з приводу загибелі українського захисника ЮРІЯ  ФУРСЯКА - 1 Листопада 2022 - Березнівський економіко-гуманітарний ліцей

Адміністрація Лип’янської сільської ради та жителі громади в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття усім родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя – Артема Сергійовича Солонара 25.12.1989 р.н. – жителя м.Шполи та розділяємо ваше горе. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Артема знайде вічний спокій… Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!