На зображенні може бути: 1 особа та текст

Сьогодні невимовний біль охопив серця жителів Лип’янської громади. 26 квітня 2024 року в районі н.п. Красногорівка Донецької області виконуючи бойове завдання загинув житель нашої громади села Нечаєве Замашний Юрій Олегович 21.01.1998 року народження – старший сержант, інспектор прикордонної служби 1 категорії – оператор (безпілотних авіаційних комплексів) першого відділення інспекторів прикордонної служби третьої прикордонної застави першого відділу прикордонної служби (тип С) прикордонної комендатури швидкого реагування (з місцем дислокації н.п.Мена) 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України.

Навіки наша громада втратила ще одного Героя. Нехай Господь прийме Захисника у свої обійми, втамує біль і заповнить порожнечу в серцях рідних. Немає слів, які б могли втамувати біль утрати. Щирі співчуття молодій дружині, батькам, рідним, друзям та побратимам! Сил і мужності пережити це горе.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших спогадах.У громаді оголошується триденна жалоба з 30 квітня по 02 травня 2024 року. Вічна пам’ять Герою – Юрію Замашному…