23 лютого 2024 року, в приміщенні КЗ "Культурно-мистецького центру" Лип'янської сільської ради поліцейський офіцер громади, Сторчак Сергій Станіславович, звітувався перед населенням Лип'янської громади щодо стану дотримання правопорядку на поліцейській дільниці та ужитих заходів із запобігання правопорушень.

У  звіті були вказані напрямками діяльності поліцейського громади, а саме: профілактична робота, охорона громадського порядку, надання допомоги жителям громади з різних питань, криміногенна обстановка на території громади, скоєні адміністративні та кримінальні правопорушення.

Під час звіту було зазначено, що позитивних результатів в роботі вдалося досягти завдяки об’єднанню зусиль, цілковитого взаєморозуміння та взаємодії органу місцевого самоврядування, поліції та жителів Лип'янської територіальної громади, які поважають закон і права інших громадян.