Планова нарада з соціальними робітниками Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» відбулась 26 січня 2024 року.

На нараді розглядались питання підвищення якості соціальних послуг, розробка спільних рішень в інтересах жителів – серед пріоритетних принципів роботи працівників КУ «Центр надання соціальних послуг», « допомога вдома»)».

«Соціальні послуги необхідні для усіх мешканців громади. Їх своєчасне надання сприяє попередженню виникнення проблемних ситуацій.  Соціальні послуги у нашій громаді -  своєчасна підтримка, людино центристський підхід, розуміння та допомога», - наголосила директор установи Кравець Ольга Петрівна.

Поновлення договорів на надання соціальних послуг – завдання ближчої перспективи для працівників комунальної установи. Директор установи поінформували про результати перевірки, що була проведена нещодавно Також звучала інформація про зміни  нормативно-правової бази на соціальні послуги.

Сьогодні перед кожною сферою стоять нові виклики. Комунальна установа й надалі працюватиме над підвищенням  спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами та поліпшенням охоплення послугами вразливих груп населення.

Колектив комунальної установи «Центр соціальних послуг» Лип’янської сільської ради привітав іменинницю – соціального робітника с. Кавунівка  Недопас Галину Миколаївну з її ювілеєм.