Грантові ресурси є важливим інструментом для розвитку й підтримки кадрового та бізнес потенціалу в Україні.

Підтримка місцевих ініціатив стала важливим елементом для можливості розвитку підприємництва та економіки в територіальних громадах.

Агенція регіонального розвитку Черкаської області чітко надає роз’яснення щодо ключових моментів співробітництва з органами имісцевого смоврядування та підприємцями (допомога в написанні грантових заявок, підбір грантових програм, супроводження в підготовці стратегічних планів).

Якщо маєте перспективний проєкт, цікаву творчу ідею та бажання працювати на користь громади, то у вас є всі шанси отримати грант. А Cherkasy Regional Development Agency вам в цьому допоможе.

бульвар Шевченка, 185, Cherkasy, Ukraine

rda.ck.ua@gmail.com