На зображенні може бути: 1 особа

Страшна звістка сколихнула Лип’янську громаду.

Загинув наш земляк, наш захисник, наш оборонець, житель села Ярославка Швець Андрій Григорович. Солдат, старший стрілець аеромобільного відділення аеромобільного взводу аеромобільної роти аеромобільного батальйону, останній бій прийняв 27 грудня 2023 в районі населеного пункту Вербове, Пологівського району, Запорізької області, в наслідок мінометного обстрілу противника, мужньо виконуючи військовий обов’язок. Війна забирає гідних людей!

За свободу неньки-України Андрій віддав найцінніше, що мав - власне життя.

Із пекучим сумом та гірким болем висловлюємо найщиріші співчуття родині та близьким людям. Нехай добрий, світлий спомин про мужнього Захисника залишиться у серцях всіх, хто його знав, любив та шанував!

Низько схиляємо голови перед величчю вчинку Героя!

Молимося за спокій його душі у далеких засвітах…

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

На знак скорботи за загиблим у Лип’янській громаді оголошується триденна жалоба із 01 по 03 січня 2024 року

Про дату прибуття тіла Швеця Андрія Григоровича до рідної домівки та місце, дату, час прощальної церемонії повідомимо згодом.

Вічна та світла пам’ять тобі, ГЕРОЮ!!!