Красиві привітання і листівки з Новим роком 2024 у віршах та прозі |  Chas.News

Шановні жителі Лип'янської громади!

Ось і добіг кінця 2023 рік. Минулий рік видався надскладним для кожного з нас, для нашої країни. Правду кажуть, що за ці майже два роки сталося все, у що ми навіть не могли повірити в минулому житті. Бо життя змінилося в одну мить і вже не буде іншим.

Разом з тим цього року усі ми стали сильнішими. Ми навчилися більше любити рідну країну й один одного, допомагати, волонтерити, цінувати час, прості речі, кожен новий день. Під новий рік зазвичай планують майбутнє та загадують бажання. Сьогодні у нас одне бажання на цілу країну, і ми впевнені, воно обов’язково здійсниться в прийдешньому році. Дякуємо ЗСУ за можливість зустрічати цей Новий рік!

Просімо у Бога захисту і благодаті для наших воїнів, щоб всі вони повернулися здоровими і неушкодженими, а на полі битви їх оберігав Ангел-охоронець. Добра, світла й тепла – кожній домівці! Радості і захисту – нашим дітям! Щастя – кожній родині!

Бажаємо всім щасливих свят в родинному колі, миру у ваших серцях, миру у ваших домівках, миру в Україні!

З вірою у Перемогу! З Новим 2024 роком!

З повагою адміністрація Лип'янської сільської ради