У цей Різдвяний час Україна завжди колядує. Але цього року наша колядка лине світом з відтінком непереборного болю і печалі. Сумний Святий вечір був у багатьох домівках. Війна роз’єднала родини. В цьому році звістку про народження Ісуса Христа Україна зустрічає в умовах воєнного стану.

Щиро вдячні нашим захисникам на передовій, завдяки яким ми маємо можливість колядувати і прославляти народження Сина Божого. Зараз мужнім воїнам в холодних окопах на передовій, особливо потрібна наша допомога та підтримка. З цією благородною метою в с.Маслове Лип’янської ТГ відбулося благодійне Різдвяне віншування.

26 грудня в ході Різдвяного заходу, який провів аматорський колектив філії Маслівського СБК  КЗ «Культурно мистецького центру» Лип’янської сільської ради, було зібрано 5600 (п’ять тисяч шістсот) гривень, які будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.