З Різдвом Христовим — 7 січня — теплі вітання в прозі, віршах і гарних  листівках | Новини.live

Різдво Христове – велике свято для всіх християн. У 2023 році українці разом із більшістю християнського світу відзначають його 25 грудня. Цей день – особливий для всіх віруючих, адже він символізує народження Ісуса Христа, Сина Божого.

Молимось до Ісуса з проханням дарувати нашим воїнам мужності та зберігати їхне здоров’я. Нехай Спаситель та Матінка Божа особисто оберігають кожного чоловіка-захисника та кожну жінку-захисницю. Ми поклоняємося Вашій витримці і героїзму. Нехай свято Різдва Христового приносить нашій землі перемогу та довгоочікуваний мир!

Вітаємо з Різдвом Христовим! Бажаємо добра і щастя, Перемоги й миру! Нехай Христос подарує вашим сім’ям в Новому році достаток, радість і Божу опіку. Щоб всі рідні були здорові й щасливі! Зі світлим святом Різдва!

З повагою адміністрація Лип'янської сільської ради