Головним пріоритетом роботи Лип’янської громади є наближення послуг до населення. З цією метою  для зручності оплати адміністративного збору        11 листопада у адмінприміщені Лип’янської сільської ради за адресою с.Лип’янка, вул. І.Гончара, , встановлено платіжний термінал, який дозволяє відвідувачам ЦНАП проводити платежі миттєво, крім того цим терміналом зможуть скористатись всі життелі громади.

Відтепер відвідувачі зможуть здійснити оплату адміністративної послуги готівкою,  не виходячи із ЦНАПу. Це дає можливість значно оптимізувати час громадян для оформлення звернення щодо надання адміністративної послуги у сфері речового права, нерухомості, місця проживання . Безперечно, такі новації допоможуть комфортніше замовити платну адміністративну послугу та заощадити час відвідувачів.

У терміналі самообслуговування Ви також можете:

• оплатити комунальні послуги
  • оплатити земельний податок з фізичних осіб;
  • здійснити більшість банківських операцій;
  • поповнити будь-які картки;
  • сплатити кредит;
  • поповнити мобільний;
  • оплатити рахунки за Інтернет, телефон, телебачення;
  • здійснити інші платежі.

Оплата на місці – це зручність, економія часу всіх учасників процесу та оптимізація процедури надання послуг.