Фото без опису

Адаптація жінок Шполянщини до сучасного ринку праці

 

    В Шполянській районній філії для 125 представниць прекрасної статі в рамках акції «Роль жінки в суспільстві» були проведені:  семінари, клуби, тренінг, індивідуальні профконсультації. 

  «Для більшості працездатних жінок адаптація до ринкових змін в економіці проходить не досить легко. Жінки є менш конкурентоспроможними на ринку праці, тому  профорієнтаційна робота  фахівців служби зайнятості спрямована на надання адресної допомоги клієнтам даної категорії та спонукає до активних дій  шукачів роботи у їх професійному самовизначенню», - коментує директор філії Ігор Мусюра.  

   Першого весняного дня сім безробітних взяли участь у тренінгу «Позиція жінки на сучасному ринку праці». Мета заходу спрямована на подолання  звичних стереотипів, за якими жінка може реалізуватись лише у материнстві та сімейному житті. Всі присутні в доброзичливій атмосфері охоче ділилися  своїм особистим досвідом та мріями щодо професійної кар’єри.  Учасники заходу отримали психологічну підтримку та корисну інформацію щодо самовдосконалення та професійної  самореалізації.    

  «Головне - жінки усвідомили, що вагомим чинником  професійного росту є вони самі та їхнє бажання, щодо  поєднання сімейних обов’язків та професійної діяльності», - зазначає начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Демченко.