до 4 позачергової сесії

1. Про внесення змін до структури та чисельності апарату Лип’янської сільської ради на 2021 рік.

2. Відкриття мережі по Лип’янській сільській раді за КПКВКМБ 0113241 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення».(Якубенко Л.М.)

3.Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020 № 15-2/20 VIII  «Про бюджет Лип’янської сільської територіальної громади на 2021 рік».(Якубенко Л.М.)

4. Про затвердження програми висвітлення роботи Лип’янської сільської ради у засобах масової інформації на 2021 рік. (Стукаленко А.В.)

5. Про затвердження програми розвитку комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Лип’янської сільської ради.

(Чорномор Ю.)

6. Про затвердження переліку безкоштовних соціальних послуг в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Лип’янської сільської ради.

(Чорномор Ю.)

7. Про внесення змін до рішення сесії від 02.07.2020 р. № 29-3/І «Про затвердження змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг та віддалене робоче місце адміністратора с.Нечаєве» Лип’янської сільської ради. (Каландирець З.М.)

8. Про затвердження Статуту  Ярославського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІ ступенів» Лип’янської сільської ради.(Борейчук Н.В.)

9. Про затвердження Статуту  Антонівського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІ ступенів» Лип’янської сільської ради. (Борейчук Н.В.)

10. Про припинення права користування земельними ділянками.

(Плосконос Ю.Б.)

11. Про надання права в користування земельних ділянок.

(Плосконос Ю.Б.)

12. Про затвердження поділу земельної ділянки за межами с.Нечаєве.

(Плосконос Ю.Б.)

13. Затвердження технічної документації, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки. (Плосконос Ю.Б.)

14. Про надання дозволу на встановлення (відновлення )меж земельних ділянок. (Плосконос Ю.Б.)

15. Про надання дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок. (Плосконос Ю.Б.)

16.Про надання дозволу на розробку технічної документації, щодо поділу земельних ділянок. (Плосконос Ю.Б.)

17.Про надання дозволу на розробку проекту відведення  земельної ділянки  з подальшою передачею на умовах оренди. (Плосконос Ю.Б.)

18. Про затвердження проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок. (Плосконос Ю.Б.)

19.Про затвердження переліку земельних ділянок право оренди, яких підлягає продажу на земельних торгах. (Плосконос Ю.Б.)