22 грудня відбулося друге пленарне засідання другої сесії VІІІ скликання. Одним з найважливіших питань було прийняття бюджету на 2021 рік, яке одноголосно прийняли всі депутати.  Також відбулось затвердження соціально важливих Програм:

• «Організація та проведення громадських робіт на території Лип’янської сільської ОТГ на 2021 рік»
  • соціального захисту «Турбота на 2021 рік»
  • забезпечення житлом дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2021 рік.
  • «Попередження інвалідності та покращення якості життя пацієнтів з хворобою Паркінсона та синдрома паркінсонізму у громаді на 2021 рік»
  • розвиток земельних відносин
  • розвиток закладів соціальної культурної сфери а 2021 рік
  • утримання доріг комунальної власності
  • фінансова підтримка комунального підприємства «Благоустрій» на 2021 рік
  • «Благоустрій» на 2021 рік
  • «Відшкодування за проїзд хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування в КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради»

Також було розглянуто питання реорганізації сільських будинків культури у с. Ярославка, с. Антонівка, с. Веселий Кут, с. Коротине та приєднання їх до КЗ «КМЦ» Лип’янської сільської ради із збереженням штатних одиниць.