Фото без описуФото без опису

16 грудня 2020 року  поліцейський офіцер громади  Сергій Сторчак представив публічний звіт про свою діяльність за 2020 рік перед Лип’янською ОТГ. Проєкт «Поліцейський офіцер громади», що почав діяти  не території громади з 6 березня 2020 року, передбачав  вирішення безпекових проблем саме конкретної територіальної громади та  за цей час зарекомендував себе з кращої сторони, значно підвищивши стан громадської безпеки на території Лип’янської ОТГ.

При аналізі криміногенної обстановки на території громади, було обрано п’ять основних напрямки роботи по забезпеченню безпеки та правопорядку :

1. Боротьба з незаконним обігом спирту так званими “наливайками”;

2. Боротьба з незаконним розповсюдженням наркотичних засобів;

3. Приведення до норм діючого законодавства метало-прийомних пунктів;

4. Безпека дорожнього руху;

5. Проводення профілактичної роботи, щодо  недопущення і попередження скоєння правопорушень і злочинів.

6. Взаємодія з населенням на засадах партнерства.

В подальшій роботі планується:

1. Повне обстеження  та сіл громади з метою поновлення та встановлення дорожніх знаків.

2. Публічна безпека:

• Залучення громадських формувань у патрулюванні сіл, не на папері, а на ділі;

• Постійне патрулювання території громади;

• Більш тісна співпраця з органами місцевого самоврядування.

За звітній період розкрито 6 кримінальних правопорушень

Ст. 185 (Крадіжка) – 5 злочинів;

Ст. 162 (Порушення недоторканості житла) – 1 злочин.

Співпрацюючи з іншими службами Національної поліції приймалась участь в розкриті інших злочинів скоєних на території Лип’янської  ОТГ.

Було розглянуто 56 матеріалів зареєстрованих до Журналу єдиного обліку згідно ЗУ «Про звернення громадян».

На обліку перебуває  осіб, з яких :

- осіб які вчинили домашнє насильство – 8 осіб,

- психічно хворих які становлять суспільну небезпеку – 2,

- піднаглядних – 0 осіб,

- домашній арешт - 0.

З усіма цими категоріями проводиться профілактична робота, щодо  недопущення і попередження скоєння правопорушень і злочинів.

За звітній період складено адміністративних протоколів та постанов у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та публічної безпеки із них за статтями:

Ст.173-2 КУпАП (домашнє насильство) - 13 протоколів;

Ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) - 1 протокол;

Ст. 184 КУпАП (невиконання батьківських обов’язків) – 5 протоколів;

Ст. 183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) – 3 протоколи;

Ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) – 3 протокола;

Ст. 178 КУпАП (розпиття спиртних напоїв в громадських місцях) – 27 постанов;

Ст. 175-1 КУпАП (Куріння в громадському місці) – 19 постанов;

Ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) – 9 протоколів;

Ст. 124 КУпАП (дорожньо-транспортна пригода) – 0 протокол;

Ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) – 2 протоколи;

Ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, яка не має права такого керування) – 12 постанов;

Ст. 121 КУпАП ( порушення водієм правил користування ременями безпеки або мотошоломами) – 3 постанови.

Винесено 3 тимчасових заборонних приписів кривдникам згідно ЗУ «Про домашнє насильство».

Була проведена робота в рамках реалізації проекту під умовною назвою «Чужий в селі», за яким проводився подворовий обхід мешканців громади для знайомства з дільничним, обміну контактними даними та перепису населення, яке постійно проживає на території обслуговування.

Надалі проводитиметься обговорення з виконкомом та депутатським корпусом Лип’янської СР над можливістю впровадження на території ОТГ проектів для створення безпечного середовища, в першу чергу розміщення якісного відеоспостереження.