22 листопада до поліцейських із заявою про крадіжку майна звернувся мешканець села Лип’янка. Зі слів господаря гаражу, у нього викрали інструменти, а саме електролобзик, шуруповерт, дриль, шліфувальну машинку та набір ключів. ПОГ Сергій Сторчак не гаючи часу почав відпрацьовувати інформацію з метою встановлення причетних осіб.

Пошукові дії дали свої результати вже до кінця дня. Так, офіцер громади встановив трьох юнаків, які, ймовірно, вчинили крадіжку чужого майна. 14-річний, 16-річний та 21-річний мешканці громади свою причетність підтвердили. Спільно зі слідчими Шполянського відділення поліції інструменти вилучили вдома в одного із хлопців.

Відкрито провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана із проникненням до житла чи іншого приміщення).