14 лютого 2020 року відбулася 22 сесія Лип'янської сільської ради ОТГ.

Згідно порядку денного були розглянуті бюджетні питання щодо внесення зміни  до бюджету, стратегічного плану, встановлення ставок на різні групи податку. Також на сесії було затверджено розцінки комунального підприємства Лип'янської сільської ради "Благоустрій".

У культурно-освітянських питаннях йшлося про створення культурно-мистецького центру, забезпечення харчування у закладах освіти, про затвердження Положення про призначення керівників закладів культури та туризму комунальної власності Лип'янської сільської ради.

На порядку денному вирішувались земельні питання: про розробку проектів землеустрою, про надання дозволу на замовлення технічної документації, про вилучення та надання в користування та оренду земельних ділянок в межах населеного пункту.