24 вересня 2024 року о 10:00 год відбудеться засідання 53 чергової сесії Лип'янської сільської ради

місце проведення: с.Лип'янка, вул. І.Гончара, 1К (приміщення будинку культури)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ НА П’ЯТДЕСЯТ ТРЕТЮ ЧЕРГОВУ СЕСІЮ

24  вересня 2024 року

1. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2024 рік.
  2. Про  затвердження Програми організації рятування людей на водних об’єктах та по запобіганню, ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха на території Лип’янської сільської ради на 2024 рік.
  3. Про затвердження Програми надання шефської допомоги, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на 2024 рік.
  4. Про внесення змін до рішення Лип’янської сільської ради від 22.12.2023 року № 38-36/23 «Про бюджет Лип’янської сільської територіальної громади  на 2024 рік (2353900000)».
  5. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ Центр надання соціальних послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг та віддалене робоче місце адміністратора в с. Нечаєве Лип’янської сільської територіальної громади
  6. Про внесення змін і доповнень до рішення №9-8/21 від 16.06.2021 «Про припинення шляхом ліквідації Антонівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Лип’янської сільської ради (код ЄДРПОУ 24355647)» зі змінами.
  7. Про внесення змін до штатного розпису закладів освіти Лип’янської сільської ради.
  8. Про порядок встановлення меморіальних дошок на об’єктах комунальної власності Лип’янської сільської ради.
  9. Про надання згоди на укладення договору позички нежитлового приміщення.
  10. Звіт директора КП «Благоустрій»
  11. Звіт директора КУ «Центр надання соціальних послуг»
  12. Звіт начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг»
  13. Звіт начальника відділу – головного бухгалтера
  14. Звіт в.о.начальника фінансового відділу
  15. Звіт начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму
  16. Звіт начальника відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства
  17. Звіт виконуючого обов’язки сільського голови.
  18. Про припинення права користування земельною ділянкою
  19. Про затвердження технічних характеристик(паспорт) та звіту експертної грошової оцінки гідротехнічної споруди
  20. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,0479 га.
  21. Про проведення торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди на земельну ділянку площею 15,0000 га з кадастровим номером 7125785000:02:001:0172.
  22. Про пртипинення діяльності тимчасово діючої комісії та завершення приватизації комунальної власності Лип’янської сільської ради  нежитлове приміщення, склад за адресою: с. Лип’янка, вул. Молодіжна, буд. 1Н, Звенигородського району Черкаської області.