Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся сусідню Шполянську міську об’єднану територіальну громаду. Виконуючи бойове завдання поблизу н.п. Новогродівка Покровського району Донецької області, 27серпня 2024 р. загинув житель с. Топильна Богданов Сергій Юрійович22.05.1986 р.н., командир відділення зенітно-ракетного взводу.

Шануємо пам'ять усіх Героїв, які ціною власного життя відстояли майбутнє для нас! Від імені жителів Лип’янської громади адресуємо слова співчуття родині, друзям, побратимам. Нехай теплі спогади про хороброго воїна навіки живуть у нашій пам'яті. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам'ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.