Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Гарний настрій людей залежить від краси та чистоти навколо. Саме тому благоустрій має велике значення.

Від імені жителів с.Маслове та адміністрації Лип’янської сільської ради хочемо подякувати старості Нечаєвського старостинського округу - Морозу Віталію Миколайовичу, діловоду – Канинець Ользі Яківні, завідуючій Маслівським сільським клубом - Сторчак Тетяні Ігорівні, бібліотекарю Маслівської СК філії – Бідній Марії Іванівні, медичній сестрі Маслівського ФАПу – Пацулі Людмилі Іванівні, працівнику КП «Благоустрій» - Хмелінському Євгену Євгеновичу за те, що завдяки їхнім спільним зусиллям с.Маслове стало охайним, чистим, привітним. Завдяки вашій праці у нашому селі наразі приємно вдихнути на повні груди свіжого, наповненого запахом квітів, щебетом пташок повітря. Спасибі кожному, хто зробив свій внесок у чистоту нашого села!