На зображенні може бути: текст

23 травня 2024 року о 10:00 год відбудеться 45 чергова сесія

місце проведення: вул.І.Гончара, 1 К( приміщення будинку культури), с.Лип'янка

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про надання матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Замашного Юрія Олеговича.

2. Про розгляд звернення Разумова Сергія Андрійовича

3. Про розгляд звернення Кучерявого Юрія Сергійовича

4. Про затвердження норм витрат паливно-мастильних матеріалів на роботу бензопил, бензинових мотокіс та генераторів бензинових в установах Лип’янської сільської ради.

5. Про надання згоди на передачу в оренду службового автомобіля.

6. Про затвердження Положення про преміювання працівників Лип’янської сільської ради.

7. Про внесення змін в рішення сесії № 36-36/23 від 22.12.2023 «Про встановлення надбавки, виплату премій, матеріальних допомог секретарю Лип’янської сільської ради на 2024 рік.

8. Про внесення змін до Програми проведення заходів в галузі культури і мистецтва на 2024 рік

9. Про внесення змін до бюджету Лип’янської сільської територіальної громади на 2024 рік.

10. Про затвердження Положення про відділ архітектури земельних відносин та житлово-комунального господарства Лип’янської сільської ради

11. Про затвердження Положення про аукціонну комісію

12. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Лип’янської сільської ради, що підлягають приватизації у 2024 році

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Савраненку Віктору Івановичу