Поздоровлення з Днем народження жінці в прозі | ВІТАННЯ

Адміністрація Лип'янської сільської ради та вся громада вітає з поважним ювілеєм іменинників квітня

Столбову Олександру Денисівну 17.04.1939 року народження жительку с.Кавунівка з 85-річним ювілеєм

Трощенко Ганну Григорівну 15.04.1944 року народження жителя с.Ярославка з 80-річним ювілеєм

Фурман Марію Тимофіївну 29.04.1939 року народження жительку с.Лип'янка з 95-річним ювілеєм

Такі ювілеї – дуже важливі і значимі події, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Пишаємось, що саме у нашій громаді таким людям судилось жити і творити. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.