Фото без опису


Збереження історії Захисників України.

В рамках підписання меморандуму між Липʼянською сільською радою та АДРЕС ФОРЕВЕР всім родичам загиблих цивільних або військових надається можливість створити пам’ятні сторінки для увічнення пам’яті. Пам’ятні сторінки можуть бути приватного або публічного доступу. Також є можливість нанести місце поховання на карту кладовища з  GPS координатами, заповнити біографію, створити фотогалерею, розмістити некролог, відобразити пам'ятні події та спогади.

Липʼянська територіальна громада та АДРЕС ФОРЕВЕР домовились про соціально корисну співпрацю. Доступ і користування платформою для всіх мешканців в рамках цієї співпраці є безоплатними.
На кожне захоронення АДРЕС ФОРЕВЕР видаватиме QR-код для швидкого доступу до пам’ятних сторінок. Отримати можна звернувшись до старост старостинських округів, або звернутись безпосередньо до Лип'янської сільської ради.

Також мешканці Липʼянської територіальної громади можуть створювати пам’ятні сторінки про інших своїх похованих родичів, друзів, знайомих аби увічнити пам’ять при них.

АДРЕС ФОРЕВЕР зі своєю розробкою є фіналістом конкурсу OpenDatathon reUkraine, який проводився Міністерством цифрової трансформації України за підтримки USAID та Фонду Східна Європа, і наразі підтримується ними в реалізації меморандумів про співпрацю з громадами.

Пам’ятні сторінки: 

https://address-forever.com
Соціальні мережі:
https://www.facebook.com/AddressForever

https://www.instagram.com/address_forever/

https://www.tiktok.com/@address_forever

https://twitter.com/AddressForever