6270e3252657c__podyaka.jpg

Від імені керівництва Лип’янської сільської ради та жителів громади хочемо звернутись зі словами щирої вдячності за постійну підтримку та ефективну співпрацю до керівництва ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» Онуфрика Олександра Миколайовича та Бондаренка Сергія Івановича. Завдяки Вашій допомозі, а саме надання підсипного матеріалу, технічної допомоги (погружчик JCB, погружчик manitou, КАМАЗ та автомобіль САЗ) вдалось значно покращити відрізок дороги Лип’янка – Межигірка.

Шановні Олександр Миколайович, Сергій Іванович Ваша допомога – це вагомий внесок у благоустрій нашої громади. Тому ще раз висловлюю щирі слова подяки за Вашу підтримку, за те що Ви не стоїте осторонь проблем нашої громади. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання на Вашому життєвому шляху.