Pin by Switlana on вітання | Print stickers, Greetings, Print

17 лютого свій день народження святкує Шаблій Анатолій Григорович - виконуючий обов'язки голови Лип'янської сільської ради

Шановний Анатолій Григорович!

Бажаємо Вам щастя, удачі, поваги і розуміння! Завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо Вам сімейного благополуччя і звичайного людського щастя, енергійності, стійкості духу, наснаги, реалізації планів та нових ідей.  В цей день для вас нехай все неможливе здійсниться, а задумане стане ближче до реальності.

Міцного Вам здоров´я, Божого благословіння, сімейного затишку і щастя, щедрої світлої долі, багатої на любов і добро. Мирного неба на головою та спокою в рідній Україні!

З повагою колектив адміністрації Лип'янської сільської ради