24 січня 2024 року відбулось засідання постійних комісій Лип’янської сільської ради. У роботі комісії взяли участь: виконуючий обов’язки голови Лип’янської сільської ради, начальники відділів сільської ради та члени постійних комісій.

Загалом було розглянуто 47 питань, зокрема – надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих воїнів, надання матеріальної допомоги на лікування важкопораненому воїну, про виплату дитині позбавленій батьківського піклування.

Члени комісії розглянули проєкт рішення

• про внесення змін  до Програми попередження інвалідності та покращення якості життя пацієнтів з хворобою Паркінсона та паркінсонізму на території Лип’янської територіальної громади на 2024 р,
  • про затвердження Програми забезпечення дітей-сиріт, дітей позбавленого батьківського піклування Лип’янської сільської ради на 2024 рік.
  • внесення змін до Програми  фінансової підтримки  КП «Благоустрій»
  • затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Лип’янської сільської територіальної громади на 2024 роки.

Серед інших також були розглянуті питання: про внесення змін до бюджету Лип’янської сільської територіальної громади на 2024 рік, та ряд земельних питань.

Всі питання будуть винесені на чергову сесію Лип’янської сільської ради, що відбудеться 29 січня, на розгляд депутатів.