01.12.2023 року в приміщенні КМЦ Лип'янської сільської ради в с. Лип'янка відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лип'янської сільської територіальної громади на 2024-2027 роки. На засіданні були присутні члени робочої групи, депутати та запрошені гості. Було розглянуто ряд питань, які є важливими для розробки стратегії, а саме:

- Підготовка паспорту громади (аналіз кількості, якості та динаміки зміни ресурсів громади).
- Формування якісних висновків щодо економічного та соціально-культурного розвитку громади.
- Проведення опитування думки представників громадськості і бізнесу.
- Розробка SWOT-аналізу (оцінка зовнішнього (основні загрози і можливості) та внутрішнього середовищ (аналіз сильних і слабких сторін громади).
- Визначення основних проблем розвитку територіальної громади.

Було обговорено та опрацьовано анкетування жителів громади, визначено основні напрямки розвитку. Обговорено запропоновані проекти. Та визначено наступну дату проведення третього засідання Робочої групи.