Вчора 15.11.2023 року Черкаська агенція регіонального розвитку, за сприяння головного спеціаліста (економіста) відділу бухгалтерського обліку і фінансової звітності Бакуменко Катерини, побувала у нашій громаді з робочим візитом.

На зустрічі були присутні депутати Лип’янської сільської ради, підприємці громади та інші зацікавлені жителі громади. Під час візиту обговорювались ключові моменти співробітництва (допомога в написанні грантових заявок, підбір грантових програм, супроводження в підготовці стратегічних планів).

Спільним баченням визначили пріоритетні питання розвитку громади до яких буде залучена Агенція (залучення міжнародної та державної допомоги). Всі присутні мали можливість отримати змістовну відповідь на свої запитання.

Дякуємо Черкаській агенції регіонального розвитку за їхню працю.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити і працювати!!!!!!