На зображенні може бути: 1 особа

З великим горем сповіщаємо, що на російсько-українській війні 9 жовтня 2023 року загинув Гук Андрій Вікторович, 1985 року народження.

Гук Андрій Вікторович з 1994 по 2003 рік навчався в Антонівській середній школі

У 2003 році його було призвано до армії, після служби повернувся до с.Антонівка, але згодом змінив місце проживання.

У липні 2023 року був мобілізований до лав ЗСУ.

Прощання з героям відбулося 17 жовтня 2023 року в с.Миколаївка Тернівської громади біля будинку загиблого.

Нехай світла пам’ять про мужнього воїна, який віддав своє життя за Україну, назавжди залишиться в наших серцях.

Бережімо спогади про кожного Героя, низько схиляймося перед величчю подвигу, підтримуймо рідних, друзів, побратимів, чиї серця переповнені сумом і болем. Світла пам’ять і слава Захисникові. У громаді оголошено триденну жалобу з 17 по 19 жовтня.