8 жовтня 2023 року,на 76-ому році, пішла із життя душа української пісні, золотий голос, Народна артистка України,лауреатка Державної премії УРСР імені Тараса Шевченка, Герой України, Ніна Митрофанівна Матвієнко.

Народна артистка Ніна Матвієнко стала легендою української пісні. Своєю творчістю вона внесла величезний вклад в українську культуру.

Свою любов до України,української мови,свого народу вона передавала через пісні.

Солов'їна наша мова в її устах звучала якось по-особливому ніжно і мелодійно: чи вона співала,чи читала вірші, чи просто розмовляла - її цілющий голос, мелодійний, м'який, ніжний завжди з любов'ю, закохував в себе з перших слів.

Вона дуже вболівала за Україну, молилася і чекала Перемоги .

Висловлюю співчуття рідним,друзям, всім ,хто любить творчість цієї легендарної співачки .

Український народ втратив велику людину,носія всього українського .

Сумує український народ, сумує вся Україна.