Возможно, это изображение 1 человек и текст «331 прийшов час повертати свое! приеднуйся! 山 збройни сили украёни zsu.team»

Загальну мобілізацію в Україні продовжено до 15 листопада 2023 року - Верховна Рада підтримала президентські законопроєкти №9532 і №9533 щодо продовження терміну дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні.

В українській армії так само, як і раніше високий попит на фахівців, які володіють іноземними мовами - зокрема, англійською, німецькою та французькою. Люди зі знанням мов потрібні для співпраці з інструкторами з інших країн, які навчають українських військових поводження з новими видами озброєння.

Також українському війську завжди потрібні водії, зв'язківці, оператори БПЛА, фахівці зі снайпінгу - інструктори та стрільці, IT-фахівці. Але насамперед - військовозобов'язані чоловіки з бойовим досвідом.

Для українців є два основні способи потрапити у військо: мобілізація і укладання контракту. Другий є виключно добровільним. Іноземці можуть вступати до лав Інтернаціонального легіону чи інших підрозділів ЗСУ. Нацполіція у 2023 році відкрила набір у спеціальні штурмові бригади: серед них є підрозділи НГУ, Азова, поліції та прикордонників.