Фото без опису

Лип'янською сільською радою Звенигородського району Черкаської області оголошено конкурс з визначення автомобільного перевізника на автобусах загального користування, що проходять в межах Лип'янської ТГ

Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусах загального користування, що проходять в межах Лип’янської ТГ

 1. Виконання вимог законодавчих та нормативних актів України у сфері автомобільних перевезень пасажирів.
 2. Забезпечення якісного та безпечного перевезення пасажирів на маршруті.
 3. Дотримання захисту прав споживачів під час їх транспортного обслуговування. Здійснення обов’язкового страхування пасажирів від нещасних випадків.
 4. Використовувати на маршрутах сертифіковані автобуси класів 1 та 2 з кількістю місць для сидіння не менше 22
 5. Надання соціально значущих послуг автомобільного транспорту (перевезення пільгових категорій громадян).
 6. Забезпечення утримання в належному технічному стані рухомого складу та зберігання транспортних засобів, згідно з вимогами законодавства, здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів перед виїздом на маршрут, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, забезпечення медичного контролю за станом здоров’я водіїв.

Забезпечення оновлення рухомого складу.

 1. Переможець конкурсу у місячний термін складає паспорт  маршруту, погоджує його відповідно до чинного законодавства і подає замовнику перевезень на затвердження.

Об’єкт конкурсу:

 

п/п

Об’єкт конкурсу

(назва маршруту)

К-сть автобусів(к-сть резерву)

Клас автобусів

Режим руху

Особливості періодичності

виконання перевезень

1

Шпола (АС)-

Веселий Кут (через с.Ярославку,с. Антонівку, с. Кавунівку

 

 

1 (1)

 

І,ІІ (не менше 22 місць)

 

5.30-6.50

12.30-14.00

понеділок

вівторок

середа

п’ятниця

неділя

 

2

Шпола (АС)-

Маслове

(через с.Нечаєве, с. Лип’янка)

 

1 (1)

І,ІІ (не менше 22 місць)

6.00-7.00

12.40-13.40

понеділок

вівторок

середа

п’ятниця

неділя

 

 

    Порядок подання документів:

 

Документи на конкурс приймаються до 14.04.2023 р. (включно) за адресою:

с. Лип’янка, вул. Івана Гончара 1/А Лип’янська сільська рада ОТГ (понеділок-п’ятниця з 08:00 до 17:00). Документи подаються у конвертах, на яких зазначається назва претендента й адреса, з позначкою «на конкурс», за адресою: с.Лип’янка, вул. Івана Гончара,1/А.

         Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами. Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

         Конверт (пакет) з позначкою «N 1», має містити документи для участі в конкурсі.

Конверт (пакет) з позначкою «N 2», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подаються документи перевізником-претендентом.

         Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатками 1 або 2, затвердженими Постановою КМУ від 03.12.2008 № 1081.

         До заяви автомобільного перевізника додається анкета за формою згідно з додатком № 5, затвердженого цією ж постановою, а також:

 • нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів;
 • перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на маршрутах, що проходять в межах Лип’янської ОТГ, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»),  VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
 • копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусних маршрутах;
 • документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;
 • копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршрутах;
 • копія документа, що підтверджує проведення процедури санації ( за умови проведення санації);
 • перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмо інформація про їх відсутність;
 • копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали;
 • перелік та бланки документів можна отримати за адресою: с.Лип’янка, вул. Івана Гончара 1/А
 • засідання конкурсного комітету відбудеться 17.04.2023 року о 10:00, за адресою: с.Лип’янка, вул. Івана Гончара 1/А. Телефон для довідок: