З 17 березня 2022 по 16 квітня 2022 року оголошується місячник з благоустрою населених пунктів Лип’янської територіальної громади

З метою покращення стану довкілля, упорядкування, озеленення та благоустрою населених пунктів сільська рада закликає жителів громади привести до належного стану прибудинкові території, території, що прилягають до земельних ділянок (які є в користуванні) , території установ, підприємств, кладовищ.

Кожен мешканець Лип’янської ТГ має змогу долучитись до місячника благоустрою. Адже, щоб принести користь суспільству, природі, рідному селу необхідно витратити зовсім небагато часу.

Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина.