До уваги депутатів!

На розгляд сесії 08 лютого 2022 року будуть винесені лише ТЕРМІНОВІ бюджетні питання (у зв’язку з складною епідеміологічною ситуацією):

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Липянської сільської територіальної громади на 2021 рік.

2. Про затвердження Програми ремонту доріг комунальної власності на території Лип’янської сільської територіальної громади на 2022 рік

3. Про затвердження Програми підтримки розвитку інклюзивної освіти на території Липянської сільської громади на 2022 рік.

4. Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» Лип’янської сільської ради на 2022 - 2026 роки.

5. Про затвердження   Положення «Про цільовий фонд Лип’янської сільської ради»

6. Про затвердження Програми оргнізаційного забезпечення діяльності роботи Звенигородського районного сектору №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Черкській області.

7. Про зміну цільового призначення наданої субвенції для 4 ДПРЗ ГУ України у Черкаській області.

8. Про внесення змін до бюджету Липянської сільської територіальної громади на 2022 рік.

9. Про затвердження Положення про робочу групу для опрацювання та комплексного вирішення питань у сфері незаконного використання земель та організації проведення заходу “Урожай” на території Липянської сільської територіальної громади.

Наполегливо просимо Вас з’явитись для вирішення вище вказаних питань.