17 грудня 2021 року було заплановане проведення засідання 14 чергової сесії Лип’янської сільської ради, яке не відбулось у зв’язку з відсутністю кворуму депутатів.  Із загальної кількості 22 депутатів на сесію прибуло 10 депутатів.

Не було розглянуто багато питань від яких залежить діяльність всієї громади. Не вирішилось питання щодо внесення змін до бюджету на 2021 рік, з метою капітального ремонту шкільного автобуса, виплати щорічної матеріальної допомоги вчителям та ін.  Основним питанням було винесено на розгляд затвердження бюджету на 2022 рік. Затвердити яке можуть лише депутати. Усвідомлюючи це, окремі з них діють або маючи свої приватні інтереси, підтримуючи лише окремі, цікаві для себе питання, або взагалі намагаються нашкодити. А згодом писати в соцмережах брудні дописи про бездіяльність влади. Зокрема Шаблій Анатолій Григорович, Кравець Ольга Петрівна, Криворучко Тетяна Василівна, своєю діяльність буквально паралізують діяльність сільської ради. Все б нічого, якби від їхніх голосів незалежала доля жителів Лип’янської сільської ТГ. Також, до порядку денного, згідно поданих заяв, на розгляд сесії було винесене питання про дострокове припинення повноважень депутатів Лип’янської сільської ТГ від округу № 1 Кравець Ольги Петрівни та Криворучко Тетяни Василівни.