Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

- 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році.

- 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

- 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством.

- 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

- 5 грудня – Міжнародний день волонтера.

- 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі.

- 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією.

- 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

 З метою  привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, булінгу,  протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок закладами освіти Лип’янської ТГ  було проведено тематичні години, загальношкільні квести, перегляд тематичних фільмів.  9 грудня Службою  у справах дітей, відділом освіти, молоді та спорту, культури та туризму,  поліцейським офіцером громади  у закладах освіти  було проведено години спілкування щодо протидії булінгу та домашньому насильству.