Фото без опису

Сьогодні у Верховній Раді України відбулося щорічне Послання Президента України Володимира Зеленського про внутрішнє і зовнішнє становище України

Коротко про здобутки та перспективи політичного курсу:

1. Внутрішня політика:

- Економічний паспорт українця: Вперше за всю історію Незалежності до 10-го грудня за ініціативи Президента України буде винесений законопроект про економічний паспорт українця. Законопроект передбачатиме перерахунок оплати за використання надр на рахунки дітей, народжених в Україні. Після досягнення 18-річного віку, кошти можливо використати на отримання освіти в українських ВНЗ або придбання власного житла.

- Початок у 2022 році стане стартом для програми великої термомодернізації. Масове утеплення фасадів стане запобіжником від подальшого зростання цін на енергоресурси.

- Підвищення прожиткового мінімуму до рівня 6 500 гривень.

- Проміжні результати впровадження реформи «Великого будівництва»: побудовано 13 тис км доріг. Стільки ж планується побудувати в наступні 2 роки. За програмою передбачено зведення 810 мостів та мостових переходів.

- Авіаційна галузь поповниться створенням українського національного авіаперевізника, а також будівництвом регіональних та міжнародного аеропортів.

- «Кримська платформа»: Україна очікує на закріплення Кримської платформи у резолюції Генасамблеї ООН та надання статусу міжнародної організації.

- Запуск Дія.City: Україна стане другою країною у світі, яка у співпраці з Apple проведе електронний перепис населення.

2. Зовнішня політика:

- Реалізація проекту розвитку ВМЗ України з Великою Британією, будівництво з Туреччиною першого корвету для МВС та продовження співпраці з НАТО.

- Внесення на розгляд парламенту законопроекту щодо множинного громадянства: українці мають право обирати громадянство та бути обраними. Законопроектом дозволяється мати подвійне громадянство і забороняється будь-яка дискримінація осіб, які є громадянами декількох держав.

Після виступу зі щорічним Посланням до Верховної Ради Президент України вручив державні нагороди та надав почесні звання з нагоди 30-річчя проведення Всеукраїнського референдуму щодо проголошення незалежності України.