20 серпня 2021 року відбулося засідання комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лип’янської сільської ради щодо додаткових заходів недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом  СОVID-19 в період проведення святкових заходів до Дня Прапора, 30-ї річниці Дня Незалежності Украни, Дня громади.

Після обговорення членами комісії епідеміологічної ситуації та прогнозу МОЗ України, про так звану «3-тю хвилю COVID-19», яка  найбільш вирогідно розпочнеться у вересні 2021 року було вирішено:

• При проведенні святкових заходів забезпечити дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами
  • Забезпечити проведення масових святкових заходів за умови дотримання одягнутих всіма учасниками та організаторами заходів засобів індивідуального захисту, зокрема масок та распіраторів, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
  • Поліцейському офіцеру громади посилити контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів.