Шановні жителі Лип'янської територіальної громади!

День Конституції є головним в українському календарі. Адже Основний Закон України гарантує забезпечення прав і свобод людини, гідних умов її життя. Конституція надає всім можливість зміцнювати громадянську злагоду на нашій землі, вносити свою частку у державотворення, творити й зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, у якій будемо щасливі ми, наші діти, онуки і правнуки. Особливо актуально це сьогодні, коли розпочато модернізацію країни у цілій системі реформ. Хай нам все вдається. Хай все вдається у кожному домі, у кожній родині, у кожній долі!
Від щирого серця зичимо всім миру, міцного здоров'я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої держави - України.