Нарешті до нас прийшла зима. Поки жителі громади радіють довгоочікуваному снігу, комунальне підприємство «Благоустрій» розчищає дороги населених пунктів Лип’янської ТГ ще з 3-ої години ночі. Також на засадах соціального партнерства допомогу у розчищені надали ТОВ «Трайгон-Фармінг Харків», СТОВ «ЛНЗ-АГРО», СТОВ «Насіння», СТОВ «ЛАН», СТОВ «Іскра».

Велика подяка підприємствам за надану спецтехніку та за долучення до ліквідації наслідків снігової стихії. Приємно відзначити, що у цьому питанні ми працюємо скоординовано та злагоджено задля добробуту нашої громади.

Станом на 10 год. 28 січня розчищено під’їздні дороги до сіл громади, та майже всі дороги в межах населених пунктів – роботи тривають і надалі.