20 листопада розпочала роботу новообрана сільська рада Лип’янської ОТГ ІІ скликання. Перед відкриттям пленарного засідання головою Лип’янської сільської територіальної виборчої комісії Яблуновською Галиною Іванівною було  офіційно оголошено результати місцевих виборів .

Як зазначила голова ТВК, відповідно до результатів виборів сільського голови громади,  очільником Лип'янської ОТГ став діючий голова Сергій Іщенко. Також Галина Яблуновська оголосила склад новообранних депутатів сільської ради ІІ скликання, затверджених ТВК.

Депутатами Лип’янської сільської ради ОТГ зареєстровано 22 особи, які за традицією, зачитали текст присяги. Також, вступаючи у свої повноваження на наступний термін, урочисту присягу перед присутніми склав сільський голова Сергій Іщенко.

Після урочистої частини голова відкрив перше пленарне засідання сесії нового скликання. Очільник громади озвучив депутатам порядок денний, який налічував 21 проєкт рішень. Серед важливих — затвердження регламенту, старостинських округів, призначення старост населених пунктів, які входять у склад сільської громади, реорганізація Ярославської, Антонівської, Веселокутської сільської ради шляхом приєднання до Лип’янської сільської ОТГ, обрання секретаря,оскільки ці рішення потребували невідкладного вирішення.

Після затвердження порядку денного, депутати подали пропозицію до регламенту сільської ради, запропонувавши свій варіант ( в частині призначення старост). Не досягнувши консенсусу, голова оголосив перерву для проведення консультацій, після чого регламент було прийнято у запропонованому депутатами варіанті.

Під час першого пленарного засідання І сесії сільської ради ІІ скликання шляхом таємного голосування депутати обрали секретаря Лип’янської сільської ради ОТГ. Ним стала Ольга Кравець, кандидатура якої була підтримана більшістю голосів.

Крім того, депутати затвердили рішення про реорганізацію новоприєднаних сільських рад.

Інші рішення, щодо яких не вдалося дійти спільної думки, було винесено на доопрацювання та вирішено  продовжити пленарне засідання сесії 24 листопада 2020 року.