Фото без описуФото без опису

23 серпня у Лип'янській громаді відбулися урочистості до Дня Державного прапора, Дня громади та Дня Незалежності. Вже традиційною молитвою за громаду у храмі с.Лип'янка розпочато святкування 2-ої річниці створення ОТГ. Продовжились заходи урочистим підняттям Державного прапора та прапора ОТГ. У с.Нечаєве за участі аматорських команд Лип'янської, Єрківської, Шполянської ОТГ відбувся футбольний турнір, перемогу в якому здобула команда з Єрок, друге місце виборола Лип'янська ОТГ, третє - Шполянська. Жителі громади мали змогу оцінити представлення кожного села громади у виставкових композиціях, що представляли історію та культуру кожного населеного пункту. Довгожителів громади, тих, хто працьовито і натхненно розбудовував громаду, привітали подарунками голова громади Іщенко С.Ю. та старости сіл. Цьогоріч заходи були не масштабними, з дотриманням карантинних обмежень. Громада вітає усіх з Днем Незалежності та бажає миру і злагоди в кожну домівку!