19 серпня 2020 року відбулася 31 сесія Лип'янської сільської ради ОТГ.

На порядку денному вирішувались земельні питання: про розробку проекту відведення земельної ділянки,про надання дозволу на поділ земельної ділянки, про проведення інвентаризації земельної ділянки, про вилучення та надання в користування  земельних ділянок в межах населеного пункту.

Також були розглянуті освітянські питання: про призначення Бобейко Л. Г. директором Лип’янської ЗОШ, ліквідація Нечаєвського та Кавунівського сільського клубу, прийняття в комунальну власність шкільного автобуса із Шполянської  районної ради, про внесення змін до штатних розписів Нечаєвського НВК та Лип’янської ЗОШ, затвердження офіційної символіки Лип’янської ОТГ, про затвердження фактичної мережі закладів освіти.