Лип'янська ОТГ не обмежується у боротьбі з коронавірусом виділенням коштів із сільського бюджету. Фахівіці громади працюють і над залученням позабюджетних коштів, пошуком грантових програм українських та міжнародних фондів.

Так, у травні цього року Лип'янська сільська рада подала заявку  на участь у благодійному проєкті  "Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19", який в Україні реалізує Міжнародний благодійний фонд "Карітас України" за підтримкм "Програми U-LEAD з  Європою" .

06 червня  громада отримала від фонду благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту, а саме: костюми біологічного захисту, захисні  окуляри, респіратори, маски, рукавички та дезинфікуючі засоби.