Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам'яті та примирення та завтра, 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ті далекі події мали трагічні наслідки для кожної української родини. Подвиг ветеранів – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю. Сьогодні, коли на Сході України триває збройна агресія Росії проти України та лунають постріли, українці, як ніхто, розуміють цінність своєї держави та її суверенітету. Тому не випадково провести акцію до 75-річниці перемоги над нацизмом у Лип'янській громаді було запрошено учасників АТО/ООС, воїнів-афганців в усіх селах громади - Кавунівці, Нечаєве Маслове, Межигірці. Запаливши 75 лампадок біля Обеліска Слави у с.Лип’янка, учасники нагадали – той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Пам'ятаємо.Перемагаємо.