В зв'язку з необхідністю дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, направленних на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID - 19, відповідно до рекомендацій   комісії Лип'янської  сільської ради  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про перенесення поминальних днів (гробків) на Троїцьку поминальну суботу (06 червня 2020 року).Відвідування кладовищ дозволятиметься лише за умови проведення ритуальних обрядів з поховання померлих за умови дотримання протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не більше ніж 1, 5 метри.

Контролювати виконання даного рішення буде адміністрація Лип'янської  сільської ради та поліцейський офіцер громади.

Просимо усіх жителів з розумінням поставитись до даної ситуації. Згадаймо наших покійних рідних у домашній молитві та пом'янімо їхні душі милостинею.