УВАГА!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

01 квітня 2020 року ухвалено зміни до постанови Кабміну № 211 щодо заходів з поширення на території України COVID - 19, зокрема діє заборона на:

- перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

- переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

- перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

- відвідування парків, сквекрів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

- відвідування спортивних майданчиків;

- проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та ін.) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів мівсцевого самоврядування тощо.

За порушення Постанови встановлюється штраф від 17 тис грн до 34 тис. грн. За ст. 44-3 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення"