Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює в собі такі одвічні поняття, як Жінка, Матір, Любов, Краса, Добро.  Саме прекрасна половина людства пробуджує у чоловіків найкращі почуття, надихає їх на нові сили, допомагає стати кращими та сильнішими. 6 та 7 березня напередодні Міжнародного  жіночого дня  в селах громади відбулись святкові заходи.  Багато теплих і ніжних слів лунало на адресу жінок. Чудовим подарунком для чарівних жінок громади  стали  концертні програми за участю місцевих талантів. Свята пройшли в затишній та теплій  атмосфері, а учасники  художньої самодіяльності, учні Лип’янської та Нечаєвської  шкіл  своїми виступами подарували присутнім чудовий настрій.